SPAK Сос за скара 250ml

SPAK Сос за скара 250ml

SPAK Сос за скара 250ml

SPAK Сос за скара 250ml

124 ден

Out of stock

124 ден

SPAK Сос за скара 250ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 051656

Опис

SPAK Сос за скара 250ml

Опис: SPAK Сос за скара.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: