SPAK Кари сос 250ml

SPAK сос 250ml Кари

SPAK Кари сос 250ml

97 ден

Има

97 ден

SPAK Кари сос 250ml

Достапност: Има SKU: 039941

Опис

SPAK Кари сос 250ml

Опис: дресинг сос кари
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 250ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Чешка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: