SPAK Сладок-кисел сос 250ml

SPAK Сладок-кисел сос 250ml

SPAK Сладок-кисел сос 250ml

87 ден

Out of stock

87 ден

SPAK Сладок-кисел сос 250ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 069222

Опис

SPAK Сладок-кисел сос 250ml

 

Опис: SPAK Сос сладок-кисел.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: