SPAK Чили сос со лук 250ml

SPAK Чили сос со лук 250ml

SPAK Чили сос со лук 250ml

SPAK Чили сос со лук 250ml

89 ден

Out of stock

89 ден

SPAK Чили сос со лук 250ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 054674

Опис

SPAK Чили сос со лук 250ml

Опис: SPAK Чили сос со лук.Чили сос со вкус на лук.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Австрија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: