Спојувалки OFFICE LINE 28mm

Спајалици OFFICE LINE 28mm

Спојувалки OFFICE LINE 28mm

17 ден

Има

17 ден

Spojuvalki Офис Лајн 28mm

 

Достапност: Има SKU: 6000275

Опис

Спојувалки OFFICE LINE 28mm

 

Сребрени спојувалки за повеќекратна упоптреба , димензии: 28mm

 

Состав:  100 % челична жица .

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 3905961560037

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: