SONCEVA DOLINA Сусам 100gr

SONCEVA DOLINA Сусам 100gr

SONCEVA DOLINA Сусам 100gr

SONCEVA DOLINA Сусам 100gr

30 ден

Има

30 ден

Достапност: Има SKU: 011756

Опис

SONCEVA DOLINA Сусам 100gr

Опис: SONCEVA DOLINA Сусам

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: