SONCEVA DOLINA Презла 200gr

SONCEVA DOLINA Презла 200gr

SONCEVA DOLINA Презла 200gr

SONCEVA DOLINA Презла 200gr

19 ден

Има

19 ден

Достапност: Има SKU: 011745

Опис

SONCEVA DOLINA Презла 200gr

Опис: SONCEVA DOLINA лебни трошки

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: