SONCEVA DOLINA Пченка за пуканки 400gr

SONCEVA DOLINA Пченка за пуканки 400gr

SONCEVA DOLINA Пченка за пуканки 400gr

SONCEVA DOLINA Пченка за пуканки 400gr

35 ден

Има

35 ден

SONCEVA DOLINA Пченка за пуканки 400gr

Достапност: Има SKU: 041388

Опис

Опис: SONCEVA DOLINA Пченка за пуканки.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: