SONCEVA DOLINA Пченица бела 900gr

SONCEVA DOLINA Пченица бела 900gr

SONCEVA DOLINA Пченица бела 900gr

SONCEVA DOLINA Пченица бела 900gr

55 ден

Out of stock

55 ден

SONCEVA DOLINA Пченица бела 900gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 026432

Опис

SONCEVA DOLINA Пченица бела 900gr

Опис: Пченица бела за готвење
Состав: Означено на пакувањето.
Нето:900gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: