SONCEVA DOLINA Крупен грав 500gr

SONCEVA DOLINA Крупен грав 500gr

SONCEVA DOLINA Крупен грав 500gr

SONCEVA DOLINA Крупен грав 500gr

135 ден

Има

135 ден

Достапност: Има SKU: 041380

Опис

SONCEVA DOLINA Крупен грав 500gr

Опис: Сончева Долина крупен грав.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: