SONCEVA DOLINA Кокос 100gr

SONCEVA DOLINA Кокос 100gr

SONCEVA DOLINA Кокос 100gr

36 ден

Има

36 ден

SONCEVA DOLINA Кокос 100gr

Достапност: Има SKU: 036492

Опис

SONCEVA DOLINA Кокос 100gr

Опис: Сончева долина кокос.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: