SONCEVA DOLINA Густин 200gr

SONCEVA DOLINA Густин 200gr

SONCEVA DOLINA Густин 200gr

SONCEVA DOLINA Густин 200gr

19 ден

Има

19 ден

Сончева долина gustin 200 gr

Достапност: Има SKU: 037259

Опис

SONCEVA DOLINA Густин 200gr

 

Состав: Пченкарен скроб

 

Да се чува на суво место на собна температура.

 

Нето: 200gr

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 5319990225863

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: