SOLETA Српски тенок колбас вакум 270gr

SOLETA Српски тенок колбас вакум 270gr

SOLETA Српски тенок колбас вакум 270gr

97 ден

Out of stock

97 ден

SOLETA Српски тенок колбас вакум 270gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 021257

Опис

SOLETA Српски тенок колбас вакум 270gr

Опис: Солета тенок српски колбас.

Состав: Свинско месо трета категорија 34%, пилешко механички обезкостено месо 26%, вода 10%.

Нето: 270gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: