SOLETA Шунка деликатес 350gr

SOLETA Шунка деликатес 350gr

SOLETA Шунка деликатес 350gr

SOLETA Шунка деликатес 350gr

98 ден

Out of stock

98 ден

SOLETA Шунка деликатес 350gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 019266

Опис

SOLETA Шунка деликатес 350gr

Опис: шунка деликатес
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 350gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: