SOLETA Пилешки гради 350gr

SOLETA Пилешки гради 350gr

Soleta pileski gradi 350gr

SOLETA Пилешки гради 350gr

94 ден

Out of stock

94 ден

SOLETA Пилешки гради 350gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 019267

Опис

SOLETA Пилешки гради 350gr

Опис: SOLETA Пилешки гради.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 350gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: