SOLETA Kолбас кичевски ВП 260gr

SOLETA Kолбас кичевски ВП 260gr

Soleta kolbas kicevski 260gr

SOLETA Kолбас кичевски ВП 260gr

102 ден

Out of stock

102 ден

SOLETA Kолбас кичевски ВП 260gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 049125

Опис

SOLETA Kолбас кичевски ВП 260gr

Опис: Солета кичевски колбас.

Состав: Свинско месо прва и втора категорија 78%, вода, 7.3%.

Производот е термички третиран.

Нето: 260gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: