SOLETA Чајна 265gr

SOLETA Чајна 265gr

SOLETA Чајна 265gr

143 ден

Out of stock

143 ден

SOLETA Чајна 265gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 066810

Опис

SOLETA Чајна 265gr

Опис: чајна
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 265gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: