SMIRNOFF Ice red водка 275ml

SMIRNOFF Ice red водка 275ml

SMIRNOFF Ice red водка 275ml

92 ден

Има

92 ден

SMIRNOFF Ice red водка 275ml

Достапност: Има SKU: 034260

Опис

SMIRNOFF Ice red водка 275ml

Опис: Лесен цитрусен вкус балансиран со тројно дестилирана вотка која го дава препознатливиот вкус на Smirnoff. Совршен пијалок за топлите денови.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: