SMAC За паркет и ламинат 1l

SMAC За паркет и ламинат 1l

175 ден

Има

175 ден

Достапност: Има SKU: 015872

Опис

SMAC За паркет и ламинат 1l

Опис: Средство за паркет и ламинат SMAC

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 1l

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: