Слушалки XB-450 BT

Слушалки XB-450 BT

Слушалки XB-450 BT

Слушалки XB-450 BT

659 ден

Има

659 ден

Достапност: Има SKU: 6007478

Опис

Слушалки XB-450 BT

Опис: Безжични слушалки XB-450 BT

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: