Сливи CIRUELA (цца 500гр)

Сливи CIRUELA (цца 500гр)

Сливи тркалезни

Сливи CIRUELA (цца 500гр)

109 ден

Има

109 ден

Достапност: Има SKU: 99014

Опис

Рачно селектирани увозни грчки сливи.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  ± 100 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: