Сламки зглобни 100/1

Сламки зглобни 100/1

Сламки зглобни 100_1

Сламки зглобни 100/1

31 ден

Има

31 ден

Достапност: Има SKU: 502600

Опис

Сламки зглобни 100/1

Опис: Сламки  зглобни ,за пиење направени од мека пластика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: