Сламки рамни 100/1

Сламки рамни 100/1

Сламки рамни 100_1

Сламки рамни 100/1

28 ден

Има

28 ден

Достапност: Има SKU: 502604

Опис

Сламки рамни 100/1

Опис: Сламки за пиење направени од мека пластика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: