SKITTLES CRAZY SOURS Бонбони 95gr

SKITTLES CRAZY SOURS Бонбони 95gr

SKITTLES CRAZY SOURS Бонбони 95gr

40 ден

Има

40 ден

Достапност: Има SKU: 076842

Опис

SKITTLES CRAZY SOURS Бонбони 95gr

Опис:Скитлс бонбони крејзи саурс

Нето:95gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: