SKITTLES Бонбони шумско овошје 125gr

SKITTLES Бонбони шумско овошје 125gr

SKITTLES Бонбони шумско овошје 125gr

SKITTLES Бонбони шумско овошје 125gr

50 ден

Out of stock

50 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 066065

Опис

SKITTLES Бонбони шумско овошје 125gr

Опис: Скитлес бонбони со вкус на вишна

Нето:125gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: