SKITTLES Бонбони овошје 125gr

SKITTLES Бонбони овошје 125gr

SKITTLES Бонбони овошје 125gr

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 021353

Опис

SKITTLES Бонбони овошје 125gr

Опис:Скитлес бонбони со овошен вкус

Нето:125gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: