Шток 84 1l

Шток 84 1l

Шток 84 1l

785 ден

Има

785 ден

Шток 84 1l

Достапност: Има SKU: 015226

Опис

Шток 84 1l

Опис: шток
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: