-23%

SEVERIN Тостер сендвич 2971

SEVERIN Тостер сендвич 2971

SEVERIN Тостер сендвич 2971

1,559 ден 1,199 ден

Има

1,559 ден 1,199 ден

Достапност: Има SKU: 180033

Опис

SEVERIN Тостер сендвич 2971

 

Моќност: 600W
Нелепливи плочи за полесно чистење
Термостат за одржување на оптималната температура за печење
Индикаторска светилка за вклучено и спремно за работа
Куќиште отпорно на топлина
Можност да се чува во исправена положба
Лесно за чистење
Складирање на кабeлот

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: