-18%

SEVERIN Тостер сендвич 2969

SEVERIN Тостер сендвич

SEVERIN Тостер сендвич 2969

1,699 ден 1,399 ден

Има

1,699 ден 1,399 ден

Достапност: Има SKU: 180031

Опис

SEVERIN Тостер сендвич 2969

 

Моќност: 600W
Куќиште отпорно на топина
Нелепливи плочи, лесни за чистење
Пилот светло
Топлинско изолирана рачка со механизам за заклучување
Се складира ви вертикална положба за заштеда на простор
Кабел за складирање
Димензија: 22x24x8,7cm
Тежина: 1,2Kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: