-16%

SEVERIN Тостер сендвич 2394

SEVERIN Тостер сендвич 2394

SEVERIN Тостер сендвич 2394

1,899 ден 1,599 ден

Има

1,899 ден 1,599 ден

Достапност: Има SKU: 180032

Опис

SEVERIN Тостер сендвич 2394

 

Моќност: 800W
Емајлирано куќиште отпорно на топина
Нелепливи плочи, лесни за чистење
Пилот светло
Рачка од не’рѓосувачки челик
Отстранлив сад за маснотии
Се складира ви вертикална положба за заштеда на простор
Димензии на плочите:23×14,5cm
Димензија на тостерот: 22,5x27x8,5cm
Тежина: 1,3Kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: