-22%

SEVERIN Тостер двопек 2589

SEVERIN Тостер двопек 2589

SEVERIN Тостер двопек 2589

2,299 ден 1,799 ден

Има

2,299 ден 1,799 ден

Достапност: Има SKU: 180035

Опис

SEVERIN Тостер двопек 2589

 

Моќност: 800 W
Капацитет: 2 лепчиња
Топлинско изолирано куќиште
Интегриран греач за печење
Копче да се откаже на циклусот на средина
Електронска контрола на затоплување
Замрзнат леб ( копче со пилот светло )
Складирање на кабeлот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: