-13%

SEVERIN Тостер двопек 2514

SEVERIN Тостер двопек 2514

SEVERIN Тостер двопек 2514

2,299 ден 1,999 ден

Има

2,299 ден 1,999 ден

Достапност: Има SKU: 180036

Опис

SEVERIN Тостер двопек 2514

 

Моќност: 850 W
Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик
Интегриран греач за печење
Browning електронска контрола со сензор за температура
Функција за подгревање со пилот светло за повторно затоплување без дополнителен Browning
Висок лифт за лесно отстранување на леб
Променлив широк слот за леб
Копче да се откаже на циклусот на средина со пилот светлина
Копче за одмрзнување на леб со пилот светлина
Автоматски pop-up
Послужавник за трошки
Кабел за складирање
Димензии (ШxВxД):271mm x 183mm x 155mm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: