-18%

SEVERIN Тостер двопек 2287

SEVERIN Тостер двопек 2287

SEVERIN Тостер двопек 2287

1,699 ден 1,399 ден

Out of stock

1,699 ден 1,399 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180034

Опис

SEVERIN Тостер двопек 2287

 

Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК
Моќност: 700W
Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик
Browning електронска контрола со сензор за температура
Копче да се откаже на циклусот на средина со пилот светлина
Автоматско исклучување
Послужавник за трошки
Кабел за складирање

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: