-19%

SEVERIN Пегла на пареа 3210

SEVERIN Пегла на пареа 3210

SEVERIN Пегла на пареа 3210

2,599 ден 2,099 ден

Има

2,599 ден 2,099 ден

Достапност: Има SKU: 180081

Опис

SEVERIN Пегла на пареа 3210

 

Моќност:2500 W
Капацитет на резервоарот за вода:225ml
За суво пеглање и пеглање со пареа
Гумирана рачка за безбедносно ракување
Вертикална пареа
Со спреј функција
Систем против создавање на бигор
Систем против капење
Самочистење
Транспарентен резервоар за вода
Индикатор за нивото на вода
Заштита од прегревање
Плоча со керамичка навлака
Променлив термостат за вода
Пилот светилка
Реверзибилен кабел
Чашка за вода

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: