-15%

SEVERIN Миксер 3830

SEVERIN Миксер

SEVERIN Миксер 3830

1,999 ден 1,699 ден

Има

1,999 ден 1,699 ден

Достапност: Има SKU: 180065

Опис

SEVERIN Миксер 3830

Опис: Моќност: 400 W.
Брзини:5
Турбо копче
Два типа (два пара) маталки од не’рѓосувачки челик
Копче за брзо отстранување на маталките
Флексибилен спирален кабел
Мека и компактна рачка
Комбинација од нерѓосувачки челик и пластика (црна и бела)
Тежина:1kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: