-17%

SEVERIN Миксер 3827

SEVERIN Миксер

SEVERIN Миксер 3827

1,499 ден 1,249 ден

Има

1,499 ден 1,249 ден

Достапност: Има SKU: 180064

Опис

SEVERIN Миксер 3827

Опис: Моќност:200 w
Брзини:5
Куќиште:пластично
Копче за полесно ослободување на маталките
Маталки за мешање:2
Маталки за тесто :2
Тежина:0.9 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: