-14%

SEVERIN Фигаро сет 0805

SEVERIN Фигаро-четка

SEVERIN Фигаро сет 0805

2,199 ден 1,899 ден

Има

2,199 ден 1,899 ден

Достапност: Има SKU: 180112

Опис

SEVERIN Фигаро сет 0805

Опис: Моќност 700 W
Јонска функција
Функција на фен со можност за ладно дување
Број на брзини: 2
Број на температура поставувања: 2
Две четки со различни големини (дијаметар 20мм/33мм)
Топлинска безбедност на врвот од секоја четка
Копче за лесно отстранување на косата од четката
Индикаторска сијаличка
Вртлив кабел
Јамка за закачување
Боја: црно /виолетова

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: