-18%

SEVERIN Електричен бокал 3498

SEVERIN Електричен бокал 3498

SEVERIN Електричен бокал 3498

1,699 ден 1,399 ден

Out of stock

1,699 ден 1,399 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180016

Опис

SEVERIN Електричен бокал 3498

Опис: Моќност: 2200W
Капацитет до 1,5 л
Индикатор за нивото на водата
Капак со шарки кои се заклучува
Скриен грејач
Филтер
Пилот светло
Автоматско исклучување со звучен сигнал
Кабел за складирање
Гумени ногарки

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: