-18%

SEVERIN Електричен бокал 3494

SEVERIN Електричен бокал 3494

SEVERIN Електричен бокал 3494

1,699 ден 1,399 ден

Има

1,699 ден 1,399 ден

Достапност: Има SKU: 180015

Опис

SEVERIN Електричен бокал 3494

Опис: Моќност: 2200 W
Капацитет: 1,5 литри
Ротирачка база 360 °С
Безжичен бокал
Транспарентен индикатор за нивото на водата на двете страни
Автоматско исклучување
Шарки за заклучување
Скриен грејач
Of/On прекинувач
Пилот светло
Топлински изолирана рачка
Нелизгачки ногарки
Кабел за складирање
Димензија: 16×21,5×23,5cm
Тежина: 0,8Kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: