-11%

SEVERIN Електричен бокал 3389

SEVERIN Електричен бокал 3389

SEVERIN Електричен бокал 3389

1,799 ден 1,599 ден

Има

1,799 ден 1,599 ден

Достапност: Има SKU: 180017

Опис

SEVERIN Електричен бокал 3389

 

Моќност: 1500
Капацитет до 1,2 л
Индикатор за нивото на водата
Капак со шарки кои се заклучува
Скриен грејач
Греачот и телото се од нерѓосувачки челик
Филтер
Пилот светло
Автоматско исклучување со звучен сигнал
Кабел за складирање
Гумени ногарки

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: