-12%

SEVERIN Блендер сет 3798

SEVERIN Блендер сет

SEVERIN Блендер сет 3798

3,299 ден 2,899 ден

Out of stock

3,299 ден 2,899 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180057

Опис

SEVERIN Блендер сет 3798

Опис:Моќност:600w
Контрола на брзина
Турбо функција
Вртежи:13000min.
Отстранлив додаток за блендирање
Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
Сечило изработено од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Лесно подготвување на сосови,супи,шејкови,пијалоци,коктели
Кука за закачување
Додатоци:сецко,маталка,чаша-мерилка со капак
Боја:бела

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: