-13%

SEVERIN Блендер рачен 3792

SEVERIN Блендер рачен

SEVERIN Блендер рачен 3792

2,299 ден 1,990 ден

Out of stock

2,299 ден 1,990 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180056

Опис

SEVERIN Блендер рачен 3792

Опис:Моќност:600w
Контрола на променлива брзина
Турбо функција
Пулс функција
Вртежи:13000min
Отстранлив рачка од не’рѓосувачки челик кој лесно се чисти
Практичен за брза подготовка на пијалаци,шејкови,коктели,супи и сосови
Јамка за закачување
Боја:црна

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: