-5%

SEVERIN Блендер рачен 3736

SEVERIN Блендер рачен

SEVERIN Блендер рачен 3736

999 ден 949 ден

Има

999 ден 949 ден

Достапност: Има SKU: 180055

Опис

SEVERIN Блендер рачен 3736

Опис: Моќност:170w
Вртежи:20000min.
Рачка изработена од високо квалитетна пластика
Сечило изработено од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Лесно подготвување на:пијалоци,коктели,супи,сосови итн.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: