-10%

SEVERIN Апарат за пуканки 3751

SEVERIN Апарат за пуканки

SEVERIN Апарат за пуканки 3751

2,099 ден 1,899 ден

Има

2,099 ден 1,899 ден

Достапност: Има SKU: 180039

Опис

SEVERIN Апарат за пуканки 3751

Опис: Моќност: 1200 W
Подготвува пуканки со топол воздух за приближно 2,5мин
Проѕирен капак со интегрирана лажица за полнење
Оn-off копче
Ппилот светло
Гумени ногарки
Димензии (ШxВxД): 218mm x 282mm x 146mm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: