-17%

SEVERIN Апарат за палачинки 2198

SEVERIN Апарат за палачинки

SEVERIN Апарат за палачинки 2198

2,899 ден 2,399 ден

Има

2,899 ден 2,399 ден

Достапност: Има SKU: 180040

Опис

SEVERIN Апарат за палачинки 2198

Опис: Моќност:1000 W
Високо квалитетно пластично куќиште
non-stik обложена тава приближно 30 см
Променлив термостат
on/off свич
Пилот светло
Индикатор подготвен за употреба
Кабел за складирање
Гумени ногарки
Димензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: