-10%

SEVERIN Апарат за мелење кафе/зачини 3879

SEVERIN Апарат за мелење кафе/зачини

SEVERIN Апарат за мелење кафе/зачини 3879

1,559 ден 1,399 ден

Има

1,559 ден 1,399 ден

Достапност: Има SKU: 180046

Опис

SEVERIN Апарат за мелење кафе/зачини 3879

Опис: Моќност:150 W
Диск мелница од нерѓосувачки челик
Куќиште од нерѓосувачки челик
Прилагодливо ниво на мелење
Безбедно работење – работи само со прицврстениот капак
Разноврсна употреба благодарение на високо квалитетното сечилото од не’рѓосувачки челик
*за мелење зрна кафе, зачини, ореви и многу повеќе
Складирање на кабел
Тежина на апаратот:0,7kg
Димензии: 9,1×9,1×17,5cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: