SEMANA Purple омекнувач 1.9l

SEMANA Purple омекнувач 1.9l

SEMANA Purple омекнувач 1.9l

238 ден

Има

238 ден

SEMANA Purple омекнувач 1.9l

Достапност: Има SKU: 024266

Опис

SEMANA Purple омекнувач 1.9l

Опис: SEMANA Purple омекнувач.
Концентриран омекнувач со елегантен мирис на виолетови цвеќиња – ирис и хелиотроп , збогаен со арома на кокос и цитрус.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.9l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: