SEMANA Azure омекнувач 1.9l

SEMANA Azure омекнувач 1.9l

SEMANA Azure омекнувач 1.9l

SEMANA Azure омекнувач 1.9l

238 ден

Има

238 ден

SEMANA Azure омекнувач 1.9l

Достапност: Има SKU: 024264

Опис

SEMANA Azure омекнувач 1.9l

Опис: SEMANA Azure омекнувач.
Суперконцентриран омекнувач со сензуална арома на егзотични цвеќиња,ананас и пачули.
Овозможува долготрајна ароматична свежина и мекост без да ја иритира кожата.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.9l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: