Селотејп NOKI 19*33

Селотејп NOKI 19*33

48 ден

Има

48 ден

Selotejp НОКИ 19*33

Достапност: Има SKU: 6002506

Опис

Селотејп NOKI 19*33

 

Состав: Фолија, лепак.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8693245081976

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: