Селотејп APK

салотејп арк

Селотејп APK

22 ден

Има

22 ден

Selotejp Ark

Достапност: Има SKU: 6007373

Опис

Селотејп APK 

 

Селотејп , леплива трака од 12mm должина 33m.

 

Состав: Фолија, лепак.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8690857801206

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: